"Zeznania Niekrytego Krytyka" Maciej Frączyk (Zielona Sowa)

Gwiazda You Tube w roli pisarza. Niemożliwe ? Właśnie ukazała się pierwsza książka Macieja Frączyka, czyli przebojowego Niekrytego Krytyka!

Maciej Frączyk to zdecydowanie jedna z największych gwiazd polskiego You Tube. Jedni  go uwielbiają , innych drażni jego kontrowersyjne poczucie humoru. Niedawno ukazała się jego pierwsza książka, pt.: „Zeznania  Niekrytego Krytyka”. Zawiera ona zbiór przemyśleń na tematy ważne dla współczesnego młodego człowieka. Frączyk nie jest jednak bynajmniej polskim Paolo Coelho.

Jego książka nie jest też nudnym poradnikiem czy zbiorem złotych myśli. To przede wszystkim zabawne, ironiczne i pełne dystansu do siebie spojrzenie na świat gwiazdy polskiego Internetu.

Książka na pewno niezbyt spodoba się osobom dość konserwatywnym i pruderyjnym. Humor Niekrytego Krytyka jednym się może podobać, innym nie. Sam autor podkreśla w swojej książce , że jest ona dla osób na tyle dorosłych, aby mogli zrozumieć jego żarty oraz ironię. Podoba mi się , że jest w niej sporo odniesień do współczesnej popkultury. Można odnieść wrażenie, że autor stara się zainspirować swoich czytelników do szerszego patrzenia na świat czy spełniania swoich marzeń.

Polecam tę pozycję przede wszystkim fanom Niekrytego Krytyka. Myślę też, że jest ona bardzo dobrym pomysłem na prezent dla nastolatka. Choć czytanie nie jest dzisiaj bardzo modne, to nie mam wątpliwości, że ta książka choć przez moment wygra z kanałem You Tube.

Komentarze  

 
0 #1 Counter Strike 2014-07-13 01:03
Imponujący serwis. Bardzo podoba mi się szata graficzna.
Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu strony!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież