"Zawracanie głowy" Monika Janowska (Zysk i S-ka)

Recenzja nastoletniej czytelniczki

 „Zawracanie głowy” to książka, która została napisana przez Monikę Janowską.

 Ada jest młodą  pracownicą poczty, ale jej życie wcale nie jest takie nudne jakby się mogło zdawać. Na co dzień spotyka wielu niemiłych klientów, którym zawsze się spieszy, a jak na złość w urzędzie notorycznie panują  kolejki.

Jednym z takich klientów był też Waldek, który nie szczędził przykrych epitetów w kierunku Ady, ale kiedy się opamiętał i spojrzał na nią jak na kobietę, a nie pracowniczkę poczty -  zachwycił się jej nieprzeciętą urodą.

Od tej pory całe życie bohaterki wywróciło się do góry nogami, ponieważ adorator nie odpuszczał.

Gdyby tego było mało doszły też problemy związane z przeszłością babci, która powinna pozostać tajemnicą, ale ktoś się o niej dowiedział i próbował zastraszyć starszą panią. Ta z obawy przed szantażystą, zniknęła. Tutaj właśnie zaczęła toczyć się najbardziej intrygująca, wzruszająca, a momentami przerażająca historia, w którą zamieszane było nie tylko pokolenie dziadków, ale też… Ady.

Serdecznie polecam tę książkę, gdyż jest napisana w lekkim stylu, dobrze się ją czyta. Zawiera mnóstwo zabawnych wątków przeplatanych z miłosnymi perypetiami młodej bohaterki.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież