Konkurs z powieścią "Pola" Magdaleny Zimny-Louis

Witamy w naszym kolejnym konkursie.

 

Tym razem do wygrania jest powieść "Pola" autorstwa Magdaleny Zimny-Louis, wydana przez wydawnictwo Replika.

 

Kilka słów o samej książce:

Tosia Pogorzelska jest pełną werwy i energii miłośniczką egzotycznych mieszanek herbat, wyśmienitą kucharką, posiadaczką wyostrzonego zmysłu obserwacji. Obdarzona została ponadto ogromną mądrością życiową, dowcipem i… ciętym językiem. Jest osobą niezwykle ciepłą – tak ciepłą, jak najnowsza książka Magdaleny Zimny-Louis.
Tytułowa Pola to natomiast postać rodem z przedwojennych powieści – ciotka, która wpłynęła na losy Tosi i jej rodziny, i za którą wszyscy tęsknią, poszukując własnej recepty na szczęście...

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie, które specjalnie dla Was przygotowała Autorka:

Wymyśl imię i nazwisko dla bohaterki mojej trzeciej powieści. Jest to policjantka urodzona w Anglii, ale ma ojca Polaka. Postanawia przenieść się do Polski. Poniżej pierwsze zdanie z mojej trzeciej powieści z miejscem wykropkowanym na imię i nazwisko głównej bohaterki.

Gdyby Damian Rogalik grudniowego poranka nie został zamordowany w dzielnicy Londynu Tooting Bec, a Monta Kolaczenko nie straciła życia w wyniku jakiejś podejrzanej igraszki opierającej się o czynności seksualne, ja, ............................ nie wyemigrowałabym do Polski.

Na Wasze propozycje czekamy do przyszłej środy, czyli do 27 lutego pod naszym mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W tytule maila proszę wpisać POLA.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież