Piosenki dla przedszkolaka 7. Przyjaciele Skrzata (Wydawnictwo Skrzat)

Wydawnictwo Skrzat przygotowało kilka ciekawych pozycji książkowych dla dzieci i rodziców. Wszystkie są bardzo przemyślane i w odpowiedni sposób skomponowane. 

W książeczce pt.: „Piosenki dla przedszkolaka 7 – Przyjaciele Skrzata” zebrano melodie, które na długo zajmą uwagę małych, jak i większych pociech. Całości dodają uroku barwne, wesołe ilustracje, które wraz z piosenkami mogą uczynić z tej pozycji ulubiony śpiewnik każdego dziecka.  

Książka rozbudza wyobraźnię dziecka, wprowadza w świat nowych przyjaciół. Pozwala zorganizować wolne chwile, jak również rozwijać pasje muzyczne. Może służyć jako pomoc dydaktyczna dla przedszkola w celu uatrakcyjnienia zajęć muzyczno – ruchowych. Rodzice muzycznie uzdolnieni mogą skorzystać z nut i samemu spróbować swych sił w zagraniu melodii. 

Rymowanki muzyczne stworzone przez Danutę Zawadzką wzbogacone są w różne trudniejsze wyrazy, które mogą pomóc w nauce wymowy dzieciom z problemami logopedycznymi. Książeczka wraz z płytą CD to pozycja warta uwagi. Polecam.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież