Nowy patronat: Katarzyna Enerlich "Prowincja pełna szeptów"

Książki Katarzyny Enerlich, a szczególnie seria Prowincja… podbiły serca Czytelników. Losy Ludmiły i jej patchworkowej rodziny tak bardzo nas wciągnęły, że domagamy się wciąż o więcej i więcej. Można by rzec, że w ten sposób powstaje pierwsza polska współczesna saga. Katarzyna Enerlich  opisuje zmagania współczesnej polskiej kobiety: uczuciowe, zawodowe, życiowe.

Ludmiła na naszych oczach rozwija się, dojrzewa, otwarta na przyjaźnie i ludzi staje się gawędziarką przybliżającą nam opowieści z dawnych Prus Wschodnich i dzisiejszych Mazur.

Nasze życie ma bowiem sens tylko w tym, ile dobrego włożymy w naszą duszę i na ile potrafimy jej rozkwitnąć. To jedyny bagaż, jaki jest potrzebny do tego, by pokochać siebie.

 

Wiadomość z Syberii spada na Ludmiłę jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Czy znajdzie siły, by wrócić do normalnego życia?

W książce spotkamy prawdziwe szeptuchy, które zamieszkują rubieże naszego świata. Mazury, Podlasie czy daleką Syberię - w tych i innych miejscach zawsze żyły tajemnicze kobiety, które swoimi szeptami pomagały ludziom odzyskać zdrowie a czasami szczęście.

Czy to one pomogą Ludmile, a może miłość jej córeczki? I jaki udział będzie w tym miał pewien rzadki syberyjski kamień, czaroit? 

 

PREMIERA: 18.06.2014.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież