Sztuka Pisania zaprasza!

Serdecznie zapraszamy na spotkania ze Sztuką Pisania:

Jak pobudzić swoją kreatywność i zacząć pisać?

 

Umberto Eco zapytany jak pisze swoje książki, odpowiada: od lewej do prawej. Krzysztof Kieślowski mówił, że po prostu stara się uderzać w klawisze. I zaraz dodawał - cały kłopot polega na tym, żeby uderzać we właściwej kolejności. To jest naprawdę jedyny problem.  Bo pisanie jest sztuką, która wymaga warsztatu. Dwie doświadczone autorki Małgorzata Sobieszczańska i Izabela Żukowska zapraszają na spotkania, podczas których będą Państwo mieli szansę poznać tajniki warsztatu pisarza i scenarzysty. Uczestnicy dowiedzą się, jak szukać pomysłów na swoją historię, a potem sprawić, by była ona prawdziwa, jak budować pełnokrwistych bohaterów, co to jest dramaturgia i do czego jest potrzebna.  Wiedzę zdobytą na spotkaniach będą mogli wykorzystać przy pisaniu swoich własnych historii.

Izabela Żukowska, dziennikarka Polskiego Radia (prowadzi audycje w radiowej Jedynce oraz w Dwójce), jest autorką dwóch bestsellerowych książek „Teufel” oraz „Gotenhafen”.

Małgorzata Sobieszczańska jest scenarzystką, pisała min. scenariusze do takich seriali jak „Egzamin z życia”, „Tancerze”, „Dom nad rozlewiskiem”, „Życie nad rozlewiskiem” oraz „Nad rozlewiskiem”.

 

ZAPRASZAMY NA STRONĘ SZTUKI PISANIA:

http://www.sztuka-pisania.pl/

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież