Konkurs z książką "Imperfect" Magdaleny Ganowskiej

 Witamy w kolejnej odsłonie konkursu na CPA. Tym razem oferujemy książkę w języku angielskim.

Jest to "Imperfect" autorstwa Magdaleny Ganowskiej.

O autorce:

Magdalena Ganowska, skrajna optymistka ze słowotokiem z Wielkopolski, na co dzień pracuje w biurze rachunkowym. Jako zagorzała czytelniczka, od zawsze marzyła o napisaniu książki. Jej pierwsza powieść, Niedoskonała, to historia o trudnych związkach i miłości, poruszająca wiele tematów tabu. Ta osadzona we współczesnym Gdańsku opowieść została wydana w sierpniu tego roku poprzez niezależne wydawnictwo CretiveSpace, część koncernu Amazon. Magdalena dzieli swoje życie z mężem, Michałem, zagorzałym fanem Klubu Sportowego Juventus i dwuletnią córka, Nadią, hyperaktywną miłośniczką kotów. Kanarkowa Panda, wystająca dumnie pod ich blokiem, lubi myśleć o sobie jako o nieodzownej części tej niezwykłej rodziny.

 

O książce:

Niedoskonała, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia która prowadzi czytelnika poprzez niecodzienne i pełne wyzwań związki. Magdalena, główna bohaterka, narratorka opowieści, mogłaby być każdą z was. Pospolita na pierwszy rzut oka, a w rzeczywistości niezwykła i unikalna. Przedstawiona w tej historii młoda kobieta jest dowodem na to, iż dotknięcie dna, nie oznacza końca. Samotność, ta śmiertelna współczesna choroba, to właśnie przypadłość na która Magdalena cierpiała od rozwodu swoich rodziców. Jako piętnastolatka wdała się romans który miał uleczyć jej dusze i ukoić smutki a stał się ich głównym powodem. Wiele lat później, ta młoda, zatracona młoda kobieta dostaje drugą szansę od życia, jednakże, bagaż doświadczeń który dźwiga na swoich plecach to coś, co ją przeraża i z czym nie umie sobie poradzić. Zaczynając od szokującego prologu, poprzez boleśnie szczere i zaskakujące retrospekcje, czytelnik ma szansę zanurzyć się w tej osadzonej we współczesnym Gdańsku opowieści. Ta niezwykła powieść, napisana po angielsku przez debiutantkę, jest dowodem na to, że w życiu wszystko jest możliwe.

 

Aby powalczyć o tę powieść, należy wypowiedzieć się w poniższej kwestii:

Czym dla Ciebie jest samotność? Forma dowolna, liczy się inwencja twórcza.

Na Wasze propozycje czekamy pod naszym mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 30 listopada. W temacie maila proszę napisać IMPERFECT. Do zdobycia są dwa egzemplarze ufundowane przez Autorkę.

POWODZENIA!

 

 

 

 

Komentarze  

 
+2 #2 CPA 2013-11-07 10:31
Można :)
Cytować
 
 
0 #1 krzychu 2013-11-07 09:41
Podoba mi się ten konkurs, ale... Czy wobec braku ograniczeń można wysłać kilka odpowiedzi?
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież