Konkurs z książką "Obrońca nocy"

W związku z premierą najnowszej książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie do wygrania są dwa egzemplarze powieści "Obrońca nocy". Książki zostały ufundowane przez Wydawnictwo Novae Res.

Aby powalczyć o tę książkę, należy wypowiedzieć się w poniższym temacie:

Jeśli mogłabyś/mógłbyś mieć nadprzyrodzone moce, to jakie by one były i w jakim celu byś je wykorzystał/a?

Na Wasze odpowiedzi czekamy 3 listopada pod naszym mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W temacie maila proszę napisać OBROŃCA.

Powodzenia!

Komentarze  

 
+1 #3 Klaudia 2013-11-04 17:34
Witam, kiedy będą ogłoszone wyniki? Pozdrawiam :)
Cytować
 
 
+1 #2 Tomasz 2013-10-25 13:02
Ktoś mógłby mi zarzucić, że wymieniana przeze mnie zdolność nie jest nadprzyrodzoną mocą, ale skoro nikt jej nigdy nie osiągnął, będę spierał się, że można uznać ją za rzecz niezwykłą, najprawdopodobn iej niemożliwą do zdobycia.
Mianowicie, mam na myśli znajomość wszystkich języków świata.
Zbyt często konflikty wynikają z nieporozumień, więc warto udzielić pomocy przy uściśleniu znaczenia by uniknąć sprzeczki, która może mieć wymiar nie tylko osobisty, ale i międzypaństwowy.
Wykorzystywałbym ją także dla osiągnięcia własnej korzyści, gdyż w życiu osobistym nie istnieje wiele większych korzyści niż bliska przyjaźń, a znajomość tylu języków pozwoliłaby na nawiązywanie świetnych przyjaźni z ludźmi z innych kręgów kulturowych.
Cytować
 
 
+1 #1 Katarzyna 2013-10-22 17:18
Ciekawe pytanie ;)
Jeżeli miałabym możliwość posiadania jakiś mocy to chyba byłoby to cofanie w czasie.
Dzięki temu mogłabym pomyśleć jeszcze raz nad nieprzemyślanym i w momencie wypowiadania słowami, zachować się czasami trochę inaczej niż to zrobiłam. Mogłabym może dzięki temu już dawno zdać egzamin na prawo jazdy, utrzymać wagę po walce z nadmiarem kilogramów, przeprosiłabym się z przyjacielem, bo po Jego śmierci to już niestety jest niemożliwe, zagłębiłabym się w historie życia mojej Babci. Jest wiele wspomnień z przeszłości, do których chciałabym wrócić i taka moc byłaby dla mnie przydatna :)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież