Konkurs z książką "Miłość pod Psią Gwiazdą"

Zapraszamy do udziału w konkursie z najnowszą książką Anny Łaciny "Miłość pod Psią Gwiazdą". Powieść porusza szereg ważnych tematów, między innymi problem bezdomnych zwierząt przebywających w schroniskach.

Warto dodać, że z każdego sprzedanego egzemplarza 80 groszy przekazywane jest na potrzeby Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.

 

Aby powalczyć o trzy egzemplarze powieści ufundowanej przez wydawnictwo Nasza Księgarnia, należy wypowiedzieć się w poniższym temacie:

 

Jaki jest twój ulubiony zwierzęcy bohater literacki z polskiej literatury?

 

Na Wasze propozycje czekamy do 4 października b.r. pod naszym adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W temacie maila proszę napisać "Psia Gwiazda".

Powieść z dedykacją Autorki!!!

POWODZENIA :)

Komentarze  

 
0 #3 Joanna 2013-10-05 18:13
Kiedy będą wyniki konkursu?
Cytować
 
 
0 #2 Dorota 2013-09-28 11:43
Aniu...
Wszystko ladnie...tylko w temacie konkursu jest wyraznie - polskiej literatury...
Czyli np. Znany konik...ktory ciazko pracowal... ;-) albo pewien piesek...- no ja pamietam, ze nawet plakalam jak te ksiazki POLSKICH Autorow czytalam....
Przypominasz sobie? ;-)
Zycze powodzenia! D.
Cytować
 
 
0 #1 Anna Goo 2013-09-25 18:30
Najważniejszą taką pozycją dla mnie, gdzie zwierzę staje się głównym bohaterem jest baśń H.Ch.Andersena "Brzydkie kaczątko". Wszyscy przecież znają chyba dzieje biednego, małego kaczątka, które z powodu braku urody jest poniewierane przez wszystkich.Już od najmłodszych lat jest odrzucony, począwszy od najbliższych a skończywszy na wszystkich tych, z którymi ma do czynienia.Ten ptak jest żywym odbiciem naszego człowieczństwa, gdzie ludzie gorsi są traktowani gorzej, są odrzuceni. A jednak gdy stają się kimś ( pięknieją) wtedy są zauważani. W lekturze tej spotykamy się z częściowym uosobieniem zwierzęcia, ponieważ kaczątko może mówić (ale tylko do innych zwierząt) oraz bardzo dobrze rozumie ludzką mowę.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież