Aktualności

WITAJCIE

 

 

 

 

 

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie. Prawie dwa lata temu założyłam fanpage na Facebooku Czytajmy Polskich Autorów. Potem powstał blog Konkursy z Polskimi Autorami. Nie spodziewałam się, że ten projekt, hobbistyczny powiedzmy szczerze, tak bardzo się rozrośnie. Moim celem było propagować twórczość polskich autorów, informować o nowościach, organizować konkursy. Ta strona jest konsekwencją tych dwuletnich działań. W tym roku dostałam doceniona za te przedsięwzięcia i uhonorowana tytułem Ambasadora Krakowskich Targów Książki.

Mam nadzieję, że wraz z zespołem redakcyjnym stworzymy ciekawą stronę, na której miłośnicy polskiej literatury współczesnej zawsze znajdą coś dla siebie.

Miłej lektury:)

Agnieszka Lingas-Łoniewska

 

 

 

 

 

Warszawskie Targi Książki 2018

Już jutro otwarcie Warszawskich Targów Książki.

W dniach 17-20.05.2018 organizatorzy zapraszają

do odwiedzenia Stadionu Narodowego w Warszawie

 

 

Warsztaty plastyczno - literackie

Warsztaty plastyczno - literackie

 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i ich opiekunów, zaś celem jest promocja twórczości Juliana Tuwima poprzez warsztaty plastyczno-literackie.

W dodatkowej części projektu prowadzonego przez animatorki kultury, każda wykonana praca plastyczna przez dziecko stanie się częścią pięknej, kolorowej animacji do wiersza Juliana Tuwima. Animacja zostanie wyświetlona w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Akcja została zorganizowana przez:

FUNDACJĘ DOMEK KULTURY I KINO NOWE HORYZONTY.


Więcej informacji: http://domekkultury.org/article9.html

 

 

ZAPRASZAMY :)

Życzenia Wielkanocne