Aktualności

WITAJCIE

 

 

 

 

 

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie. Prawie dwa lata temu założyłam fanpage na Facebooku Czytajmy Polskich Autorów. Potem powstał blog Konkursy z Polskimi Autorami. Nie spodziewałam się, że ten projekt, hobbistyczny powiedzmy szczerze, tak bardzo się rozrośnie. Moim celem było propagować twórczość polskich autorów, informować o nowościach, organizować konkursy. Ta strona jest konsekwencją tych dwuletnich działań. W tym roku dostałam doceniona za te przedsięwzięcia i uhonorowana tytułem Ambasadora Krakowskich Targów Książki.

Mam nadzieję, że wraz z zespołem redakcyjnym stworzymy ciekawą stronę, na której miłośnicy polskiej literatury współczesnej zawsze znajdą coś dla siebie.

Miłej lektury:)

Agnieszka Lingas-Łoniewska

 

 

 

 

 

www.fantastykapolska.pl

Uaktualnienie katalogu tytułów 04.02.2013
W nadchodzącym tygodniu na stronę www.fantastykapolska.pl trafi dwanaście nowych e-booków, w tym cztery opowiadania Wawrzyńca Podrzuckiego, autora znakomitego cyklu „Yggdrasill”, wydanego przez Agencję Wydawniczą RUNA. Będą to:
- opowiadanie: „Szkice z gwiazdami w tle”, należące do uniwersum wspomnianego powyżej cyklu,
- opowiadanie: „Byłem robotem Jej Królewskiej Mości”,
- opowiadanie: „Nafciarze”,
- opowiadanie: „Netherlanden”.
... W skład pakietu wejdą także cztery teksty Dariusza Domagalskiego, którego znacie z opowiadań o załodze okrętu ORP „Dzik” i wydanego przez Fabrykę Słów cyklu krzyżackiego. Będą to:
- nowela: „ORP Dzik 7 – Prasłowiańska zamieć”,
- opowiadanie: „Złoty pektorał (cykl krzyżacki)”,
- opowiadanie: „Psy wojny”,
- opowiadanie: „Zagubione dzieciństwo”.

Premiera "Sedna życia"

Premiera

pod

patronatem

Czytajmy Polskich Autorów

już 8 kwietnia

 

Co składa się na sedno życia samotnej kobiety?
Edyta, zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka, niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy.Nie przypuszcza, że pociągnie to za sobą kolejne zwroty i zburzy jej cenny spokój. Niespodziewana diagnoza lekarska i spotkanie przyjaciółki z dzieciństwa wyzwalają w zamkniętym świecie bohaterki lawinę zmian, która zdaje się nie mieć końca.
Czy kobieta stawi czoła problemom i spełni obietnicę?
Niezwykła powieść o szukaniu drogi do akceptacji siebie, o łamaniu wewnętrznych barier oraz o tym, jak trudno nauczyć się kochać.
W przygotowaniu Piętno dzieciństwa.

 

 

Już wkrótce "Bramy Światłości" tom 3

Cykl Zastępy Anielskie to jeden z najbardziej kultowych cykli  w polskiej fantastyce.

Maja Lidia Kossakowska po mistrzowsku  stworzyła całe fantastyczne uniwersum, którym zdobyła serca setek tysięcy czytelników.

 

Światłość odeszła, a Skrzydlaci i Głębianie muszą utrzymać status quo, tak w Niebie, jak i w Piekle, jednak gdy pojawia się szansa

na odnalezienie ukochanego Boga, z niebios rusza wyprawa w poszukiwaniu Najwyższego.

 

Aniołowie, Demony, poszukiwanie Boga, intrygi, walki, ból i intensywne przeżycia. Każda książka to wielka przygoda. Warto się w nią zagłębić...